O nas

Nasze wartości

Tradycje i wartości humanistyczne są nam bardzo bliskie, kierujemy się nimi w życiu na co dzień: wolność w poszanowaniu drugiej osoby, pozwolenie na realizację własnych potrzeb. Nie lubimy urzędowych ograniczeń, zawsze szukamy alternatyw, oczywiście nie naruszając przy tym granic innych osób.

Od zawsze w ślubach cywilnych brakowało nam osobistego aspektu, a zindywidualizowane ceremonie zaślubin były dla nas objawieniem!

Nasze cele

Naszym celem jest zapewnienie idealnie dopasowanej ceremonii, która zostanie w pamięci Państwa Młodych i gości na długie lata.

Chcemy zapewnić Parom Młodym możliwość wyjścia poza szablon i sprawić, by potrzeby i wartości Pary Młodej były w centrum, niezależnie od wszystkiego. Oferujemy pełne zaangażowanie dla wszystkich par, niezależnie od wyznania, orientacji i pochodzenia.

Działamy głównie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, choć nie tylko. Swobodnie posługujemy się językiem polskim i angielskim. Na życzenie klienta umożliwiamy przeprowadzenie ceremonii w językach: niemieckim, francuskim i hiszpańskim.

Mistrzowie Ceremoni

Agnieszka Gościniak

Doskonale radzę sobie z wystąpieniami publicznymi, praca z ludźmi daje mi wielką satysfakcję. Jestem ceniona za spokojny, niski głos. Zdaję sobie sprawę jakie trudności towarzyszą Młodej Parze w przygotowaniu i wypowiedzeniu przygotowanych przysiąg, mam na szczęście swoje sposoby na skuteczne obniżenie poziomu ich stresu.

Dzięki ukończonym w Wielkiej Brytanii studiom, swobodnie porozumiewam się w języku angielskim. Regularnie prowadzę dwujęzycznie warsztaty związane z rozwojem osobistym.
W czasie wolnym maluję obrazy olejne i akwarele. Moje akwarele są niepowtarzalnym tłem aktu ślubnego, które otrzymują Państwo Młodzi podczas ceremonii humanistycznej.

Marcin Kemnitz

Jestem ceniony za niski, radiowy głos, wspaniałą dykcję i nienaganną polszczyznę. Posiadam ogromne doświadczenie w przygotowaniu imprez i ich organizacji. Potrafię zbudować podniosłą atmosferę, by nadać pięknym momentom odpowiednią oprawę. Moje ceremonie są pełne uśmiechu i wzruszeń. Zawsze możecie liczyć na moje wsparcie: kieruję ceremoniami ślubnymi w taki sposób, aby zdjąć z barków Państwa Młodych towarzyszący stres. Prowadzę ceremonię w języku polskim i angielskim.
W wolnych chwilach uprawiam sport, najbardziej pasjonuje mnie kolarstwo.

Helena Marczewska

Jestem aktorką i instruktorką teatralną. Na co dzień pracuję z dziećmi i młodzieżą, prowadząc warsztaty teatralne. Grałam epizodyczne role w polskich serialach. Nagrałam płytę z zespołem Ślady. Cenię sobie spotkania z ciekawymi ludźmi, a praca jako Mistrzyni Ceremonii daje mi taką możliwość. Na scenie czuję się jak ryba w wodzie. Myślę, że moje aktorskie doświadczenie przekłada się na jakość prowadzonych ceremonii ślubnych: czuję się swobodnie, stanowię również doskonałe oparcie dla Państwa Młodych.

Piszę, maluję. Prywatnie jestem mamą dwóch synów.

Aneta Adamus

Od dwóch lat studiuję psychoterapię w nurcie humanistycznym i na co dzień zajmuję się udzielaniem pomocy psychologicznej. Z wykształcenia jestem również tłumaczką języka angielskiego, więc swobodnie posługuję się tym językiem. Mam doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu różnego rodzaju wydarzeń. Jestem ceniona za swój spokój, uważność oraz miły, ciepły głos. Moja wiedza i kompetencje pozwalają mi wspierać Państwa Młodych w każdym momencie uroczystości oraz zadbać o ich komfort i dobre samopoczucie. 

Stale poszukuję nowych ścieżek rozwoju. Prywatnie jestem zafascynowana medytacją, kąpielami leśnymi oraz japońską sztuką kintsugi. 

Aneta prowadzi ceremonie ślubne po polsku, angielsku, niemiecku i francusku.

Małgorzata Stanek

Jestem ceniona za duży wewnętrzny spokój i opanowanie. Na przestrzeni lat prowadziłam wiele wystąpień publicznych, szkoleń, imprez masowych. Wzbudzam zaufanie u ludzi, z którymi pracuję. Od kilkunastu lat pracuję w międzynarodowym środowisku, stąd też płynnie posługuję się językiem angielskim. Moją pasją jest psychologia; wszelkie techniki pogłębiania relaksu i uważności, jestem instruktorem jogi.

Magda Basowska

Jestem osobą, która od najmłodszych lat jest zaznajomiona z występami publicznymi, dzięki graniu w teatrze dziecięcym oraz wieloletnim występom na arenie sportowej. Dzięki ukończeniu filologii angielskiej jestem w stanie płynnie porozumiewać się w tym języku, co też wykosztuję na co dzień w swojej pracy jako rekruter oraz korepetytor. W tym roku również wychodzę za mąż, dlatego doskonale rozumiem czego Para Młoda może oczekiwać lub jakie mieć obawy w związku ze ślubem. Zależy mi, by w Naszych ceremoniach zawsze było miejsce na uśmiech czy gromki śmiech, ale także na zatrzymanie się, refleksję czy nawet łzę.

Agnieszka Anioł

Jestem absolwentką m.in. kierunku podyplomowego Public Relations oraz filologii hiszpańskiej.  

Jako Mistrzyni Ceremonii prowadzę śluby humanistyczne m.in. w języku hiszpańskim. Ten język skradł moje serce za swoją melodyjność i dynamiczność, która odzwierciedla moją wewnętrzną energię.

Gdyby głos mógł mówić o cechach człowieka, to powiedziałby o mnie: wrażliwa, subtelna i dyplomatyczna. Mój ciepły, radiowy głos wzbudza u odbiorców zaufanie oraz umożliwia mi opowiedzenie historii zakochanych w sposób ciekawy, wydobywający u słuchaczy czasem śmiech, a czasem łzę wzruszenia.

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi przy realizacji międzynarodowych projektów, na co dzień występuję publicznie prowadząc spotkania zespołów projektowych.  Od paru lat jestem również instruktorką jazdy konnej i w tej pracy mam bardzo dobry kontakt zarówno z dorosłymi, jak i młodymi jeźdźcami.  W wolnym czasie maluję farbami olejnymi i piszę.

Brałam udział w konkursach recytatorskich, co umocniło moje kompetencje jako mówczyni.

Beata Szproch

Uwielbiam pracę z ludźmi jestem wrażliwa na ich potrzeby. Jako Mistrz Ceremonii staram się uważnie słuchać Pary Młodej i szanuję wszystko, co dla nich ważne. Mam duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń: jak słuchać, jak pytać i jak rozumieć emocje. Pracowałam jako spikerka w toruńskim radiu Sfera i bydgoskim radiu Pik. Mam też doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu imprez. Skończyłam filologię polską, akademię trenera i polską szkołę reportażu. Oprócz pisania lubię robić zdjęcia i amatorsko projektować przestrzeń. Usłyszałam wiele razy, że mam przyjemny, radiowy głos.

Dominika Duda

Doświadczenie prowadzenia eventów nabyłam w pracy, gdzie organizuję ok. 12 różnorodnych wydarzeń miesięcznie.  Wspierają one budowanie społeczności innowatorów, co jest urzeczywistnieniem moich prywatnych ambicji – sprawiać, by ludziom było do siebie bliżej. Z łatwością dostosowuję styl komunikacji do okazji i atmosfery. Moją pasją są języki obce, mówię biegle w j. angielskim i niderlandzkim, ale znam też niemiecki, podstawy rosyjskiego i hiszpańskiego.

Po godzinach uwielbiam gotować dla przyjaciół, żeglować i gdy muzyka wywołuje u mnie gęsią skórkę. Dbam o relacje małymi gestami przyjaźni i wsparcia, a szczęście innych ładuje moje akumulatory na długo. 

Natalia Flaczyńska

Kocham śluby: ich ideę, atmosferę, energię. Uwielbiam patrzeć, jak grono przyjaciół i rodziny zbiera się, aby świętować miłość Pary Młodej. Wiem, jak pomóc Parze uspokoić się i wyciszyć, tak aby wyjątkowe chwile pozostały w ich pamięci na zawsze jasne i wyraźne. Z zawodu jestem lingwistką: lubię języki za ich bogactwo, melodię i unikalny dźwięk. Jestem znana z tego, że brzmię jak native speaker w każdym języku, którego spróbuję. Ton, barwę i dykcję ćwiczyłam latami na studiach, w kabinach tłumaczeń ustnych, jako nauczyciel języków, i śpiewając w chórach.

Prowadzę śluby po polsku, angielsku, francusku, hiszpańsku i niemiecku.

Prywatnie jestem mamą 8-letniego Aleksandra. Czas wolny spędzam na spotkaniach z przyjaciółmi, między innymi organizując spotkania międzynarodowe w Gdańsku.

Bartosz Duczek

Z natury jestem osobą cierpliwą i opanowaną. Bez problemów nawiązuję nowe kontakty – z łatwością dostosowuję środki i formy językowe do rozmówcy. Jeśli spotykam osoby, które w codziennej bieganinie nie zawsze potrafią sobie poradzić, staram się pomóc im złapać oddech, odzyskać spokój, dać odrobinę uśmiechu. Lubię literaturę piękną, dbam
o kulturę słowa. Cieszą mnie nowe wyzwania, potrafię pracować pod presją czasu, która jest dla mnie motywacją do działania.

W wolnych chwilach zgłębiam tajniki motoryzacji i odkrywam nowe style muzyczne.
Lubię spędzać czas na łonie natury z książką w ręku.